Pronájem elektronických zabezpečovacích systémů

Dočasné zabezpečení stavby domu

Pronájmem elektronického zabezpečovacího systému.

Pokud stavíte dům, chatku či jinou nemovitost, určitě jste se setkali s myšlenkou jak ochránit vnitřní vybavení (elektrické rozvody, měděné trubky, kotel…) před nenechavci.
Tyto stavby jsou největším cílem zlodějů proto je vhodné použít elektronický zabezpečovací sytém.
Nabízíme dočasné zabezpečení staveb prostřednictvím elektronického zabezpečovacího zařízení.

Střežení objektu je možné ve dvou režimech:

Autonomní střežení

Na předvolená telefonní čísla je odesláno pomocí sms zprávy nebo voláním, hlášení o vloupání. Tím se dozvíte že je Vaše nemovitost v ohrožení.

Ale položme si otázku, opravdu pošlu do domu někoho blízkého nebo souseda aby zkontrolovali situaci a ohrozím jejich zdraví, když bude lupič ozbrojený? Já tedy ne, tato varianta je sice finančně přijatelná, ale kvůli pár stokorunám neohrozím život někoho jiného. Proto je v nabídce nejpoužívanější režim, a to…

Dohled PCO (pult centrální ochrany)

Systém je celou dobu připojen na pult centrální ochrany a v případě poplachu a zároveň odsouhlasení k výjezdu, přijede zásahové vozidlo a posádka objekt zkontroluje. Po kontrole dostanete z PCO informaci o stavu Vaši nemovitosti. Pokud kamera z pohybové čidla zaznamená přítomnost osoby, je zároveň informována policie.

Co základní sada zabezpečení obsahuje?

Co za to zaplatím?

Montáž a demontáž 2.200,- Kč
Pronájem v autonomním režimu 99,- Kč / den
Pronájem v PCO režimu 139,- Kč / den (výjezd zásahového vozidla 605,-Kč po odsouhlasení nebo pokud se nikoho nepodaří kontaktovat)
Vratná záloha 9.000,- Kč

Ceny jsou včetně DPH 21%

V případě, že se rozhodnete k trvalému řešení zabezpečovacího zařízení od nás, získáte slevu na komponenty až 15% z maloobchodního ceníku.

Zeptejte se